O nas

Działamy już od 2008 roku. Podstawą naszej działalności jest wypożyczanie sprzętu rekreacyjnego. Prowadzimy również serwis motocykli, quadów, sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego.

Nasza wypożyczalnia dysponuje szerokim asortymentem Quadów dla każdej kategorii wiekowej, którymi można poszaleć na 2 torach. Pierwszy tor przeznaczony jest dla dzieci.Jest on odpowiednio wyprofilowany i zabezpieczony. Jest ciekawy, tak aby dziecku się nie znudzić, a jednocześnie pozwalający na naukę jazdy quadem.

Tor dla dorosłych spełnia oczekiwania osób, które są już zapoznane z jazdą quadami jak również pozwala na stawianie "pierwszych kroków" w poruszniu się tymi pojazdami. Tor poprowadzony jest w ciekawym terenie, poisiadający ostre podjazdy, strome zjazy, ostre wiraże, a przy odpowiedniej pogodzie można na nim konkretnie się ubłocić.

Oferujemy również wypożyczanie sprzętu do paintball'a, z którego można korzystać na przygotowanym do tego celu zalesionym i ufortyfikowanym terenie. Pole paintballowe jest oświetlone, co pozwala kontynuować rozgrywki nawet po zmierzchu. Gwarantujemy rekreację na wysokim poziomie.

Udostępniamy także strzelnicę paintballową dwustanowiskową z zestawami opadajacych tarcz. Jest to świetna i bezpieczna forma zabawy dla dorosłych oraz dzieci.

Anicross w swojej ofercie posiada również park linowy dla dzieci i młodzieży oraz podwójny zjazd tyrolski dla dorosłych.

 

zdjecie zdjecie zdjecie

Dla naszych Klientów oferujemy również organizację imprez integracyjnych i innych imprez plenerowych. Przyjmujemy wycieczki szkolne. Gwarantujemy kompleksową obsługę.

Posiadamy swój serwis, gdzie dbamy o idealny stan techniczny naszych pojazdów i innego sprzętu rekreacyjnego ,gwarantując bezpieczeństwo naszym Klientom.

W najbliższym czasie pragniemy poszerzać naszą ofertę o inne formy aktywnego wypoczynku. Będziemy o tym informować na naszej stronie internetowej.

Copyrights © anicross.pl Realizacja: Intellect.pl